MUDr. Jana Dosedělová - Praktická lékařka pro děti a dorost

 
     
         
         
         
       
  Praktická lékařka
pro děti a dorost 
     
   MUDr. Jana Dosedělová      
         
         
         

 

Aktuality

Vítáme Vás na našich webových stránkách!

 A přejeme nám všem pevné zdraví a krásné babí léto!

 

 

Vstupujte do čekárny a ordinace jen v rouškách.

****

Od 1. září 2020 dochází k drobné trvalé změně ordinačních hodin, vycházíme vstříc Vašim požadavkům:

Každý čtvrtek 8:00 - 12:00 objednaní, 12:00 - 14:30 nemocní.

 

 Věnujte prosím pozornost následujícím opatřením, která jsou platná z epidemiologických důvodů do odvolání:

Zvažte vždy před plánovanou návštěvou ordinace, zda je návštěva skutečně nutná. Pokud ano, kontaktujte nejprve sestřičku telefonicky a objednejte si termín. Každý nemocný musí být předem objednán.

Nevstupujte do čekárny s dítětem, které vykazuje známky respirační nákazy: zvýšená teplota, rýma, kašel či další známky virového onemocnění. V tomto případě, pokud to situace vyžaduje, kontaktujte ordinaci telefonicky či emailem a domluvíme se na dalším postupu. V případech, které nevyžadují akutní ošetření lékařem, nechte dítě v domácí péči, mimo ostatní kolektiv dětí, ideálně vždy deset dní. Po odeznění potíží se dítě vrací do dětského kolektivu.

V případě nařízené karantény Vašemu dítěti nás neprodleně o této situaci informujte.

Žádanku na test v případě nařízené karantény vystavuje hygiena nebo praktický lékař. Test se provede 5.-7. den, nejpozději 10. den karantény. Žádanka je virtuální, lékařem vložena on-line do systému, nic se neposílá emailem ani nevyzvedává osobně (papírově či jinak). Žádanka je přístupná všem pracovníkům odběrových míst v celé ČR, bez omezení.

V případě nachlazení, kašle, rýmy, atd., postupujte tak, jak jste byli zvyklí doposud, tedy setrvejte doma s běžnými léky proti horečce a nachlazení. Není důvod k jiným postupům či chování. V případě rizikového kontaktu (Covid-19) či při pozitivní epidemiologické anamnéze nám toto vždy nahlašte a domluvíme se na dalším postupu.

 

 

 Pokud jste k preventivní prohlídce nebo očkování zapomněli přinést zdravotní a očkovací průkaz, zapíšeme záznam zpětně, ale ne na počkání. Průkaz v ordinačních hodinách předejte sestře a nechte ho v ordinaci na dobu nezbytnou k jeho vyplnění. Z organizačních důvodů tento úkon nemůžeme dělat na počkání. Děkujeme za pochopení. 

 

Upozorňuji všechny klienty, že žádosti o poslání e-receptu emailem či sms bude vyhověno pouze v pracovních dnech, v našich ordinačních hodinách.

 

Emailová komunikace s naší ordinací je stále bezplatná, ale upozorňuji, že odpovědi můžete očekávat pouze v pracovních dnech, do 18.hodiny večerní, obvykle do dvou až tří pracovních dní. Děkuji za pochopení.

 

Pokud se k nám v ordinační době nemůžete dovolat, zkoušejte to, prosím, opakovaně. Jsme vytížené péčí o Vás a Vaše děti. Prosím, nevolejte nám v této době na mobilní telefon. Ten je určen pro naléhavé případy, mimo ordinační dobu. Pro objednání a změnu termínu objednání volejte do ordinace sestřičce.

Pokud potřebujete změnu termínu, prosím, volejte co nejdříve po tomto zjištění. Usnadníte nám organizaci naší práce a zlepšíte časovou dostupnost volných termínů pro jiné pacienty a tím i příště pro Vás. Děkuji za pochopení.

 

Pokud byste chtěli registrovat Vaše dítě do naší ordinace, zavolejte nám nebo pošlete emailovou zprávu a na dalším postupu se s Vámi domluvíme, v závislosti na naplnění kapacity ordinace. Zdravotnickou dokumentaci od Vašeho předchozího pediatra si vyžádáme a po jejím obdržení si Vaše dítě pozveme ke vstupní prohlídce. Z důvodu naplněné kapacity máme v tuto chvíli velmi omezený příjem nových dětí.

Pokud chcete k nám do ordinace registrovat nenarozené miminko, volejte, prosím, sestře, domluví s Vámi vše potřebné. Kontaktujte nás s dostatečným předstihem.

 

 

Kontakt

 • Adresa: 
   
   
   
   
   

  Pediatrie Dejvice s.r.o.
  MUDr. Jana Dosedělová
   
  Jugoslávských partyzánů 1089/15,
  160 00  Praha 6, 4. patro

     
  Telefon: +420 233 331 596
  Mobil:

  +420 722 207 787 1)

  Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 2)
    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
     
  IČ: 05 44 54 00
  datová schránka: u2285xc

   

  1) Prosím, používejte pouze v naléhavých případech a jen mimo ordinační hodiny.
   

  2) Na Váš email bude odpovězeno v průběhu 3-5 pracovních dní. Pro rychlou komunikaci využívejte telefon do ordinace.