MUDr. Jana Dosedělová - Praktická lékařka pro děti a dorost

 
     
         
         
         
       
  Praktická lékařka
pro děti a dorost 
     
   MUDr. Jana Dosedělová      
         
         
         

 

O nás

Lékařka

MUDr. Jana Pierorazio (Dosedělová) pochází z Liberce, kde studovala a maturovala na gymnáziu F. X. Šaldy. Studium na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze zakončila promocí v roce 1997. Po krátké praxi v podkrkonošské nemocnici v Jilemnici nastoupila na dětské oddělení nemocnice v Rakovníku, získala atestaci z pediatrie a specializovanou způsobilost v oboru Praktický lékař pro děti a dorost. Na tamním dětském a novorozeneckém oddělení zůstala až do mateřské dovolené. Poté nastoupila do Oblastní nemocnice v Kladně, kde pracovala postupně na oddělení novorozenců, kojenců a větších dětí a následně pak převážně na Jednotce intenzivní péče pro nedonošence i větší děti. Zde se také věnovala práci v dětské gastroenterologické a obezitologické ambulanci. Od roku 2010 pracovala jako zastupující lékařka na dětských střediscích na kladensku a rakovnicku. Od února 2013 se stará o Vaše děti v  dětské ordinaci v Praze 6 - Dejvicích. Je držitelkou Licence ČLK pro výkon soukromé lékařské praxe a pro výkon funkce lektora v lékařské praxi a Diplomu celoživotního vzdělávání ČLK. V r. 2023 získala ordinace akreditaci MZČR.

Moje medicína:

Snažím se přistupovat ke každému dítěti i jeho rodiči jako k partnerovi, komunikovat jemně a vstřícně a přistupovat individuálně dle potřeb každého dítěte a jeho rodiny. Léčbu volím vždy s ohledem na moderní názory a přístupy současné medicíny a také tak, abych snížila zbytečné užívání antibiotik a dalších farmak. K tomu mi slouží test vyšetření CRP a také test k průkazu Streptokoka typu A ve výtěru z krku. Podpořím maminky ve snaze o kojení svého dítěte, protože toto posiluje vazbu mezi dítětem a maminkou. Pokud se rozhodnete o tzv. alternativní přístup k léčbě, budu Vaši volbu respektovat. Snažím se také stále zvyšovat kvalitu Vám poskytované péče neustálým vzděláváním se v oboru. A věřím, že k úspěšné spolupráci v péči o Vaše - "naše" - děti :) nás dovede vzájemná důvěra.

 

Sestra

Kateřina Hýblová

Od dubna 2015 se v mé ordinaci setkáváte se zkušenou a milou zdravotní sestrou Katkou, která se na setkání s Vámi a Vašimi dětmi každý den moc těší.

 

Ordinace

Najdete nás ve 4. nadzemním podlaží (v domě je výtah), na adrese: Jugoslávských partyzánů 1089/15, v Praze 6 - Dejvicích. Naše ordinace je vybavena testem zánětlivých parametrů CRP, rychlotestem k průkazu Streptokoka A, přístrojem k měření novorozenecké žloutenky, dále rychlými diagnostickými testy k průkazu hladiny krevního cukru, cholesterolu a hodnot červeného krevního obrazu. Poskytujeme službu nastřelování naušnic. Podrobněji můžete číst v sekci Služby.

Domluvíme se také anglicky, částečně i rusky, německy a francouzsky. (i když máme co zlepšovat :) )

 

Smluvní pojišťovny:

111 - VZP, Všeobecná zdravotní pojišťovna

201 - VoZP, Vojenská zdravotní pojišťovna

205 - ČPZP, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

207 - OZP, Oborová zdravotní pojišťovna

209 - ZPŠ, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

211 - ZPMV, Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra ČR

213 - RBP, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

 

Kontakt

 • Adresa: 
   
   
   
   
   

  Pediatrie Dejvice s.r.o.
  MUDr. Jana Pierorazio (Dosedělová)
   
  Jugoslávských partyzánů 1089/15
  160 00  Praha 6 - 4. patro

     
  Telefon: +420 233 331 596
  Mobil:

  +420 722 207 787 1)

  Email a Emmy: https://sestraemmy.cz/dosedelova
    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 2)  
   

  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

   

  IČ: 05 44 54 00
  datová schránka: u2285xc

   

  1) Na SMS nebude odpovídáno. Pro komunikaci s ordinací používejte virtuální sestru Emmy. https://sestraemmy.cz/dosedelova

  2) Na Váš email bude odpovězeno v průběhu 3-5 pracovních dní, dle vytíženosti. Pro rychlou komunikaci využívejte telefon do ordinace.