MUDr. Jana Dosedělová - Praktická lékařka pro děti a dorost

 
     
         
         
         
       
  Praktická lékařka
pro děti a dorost 
     
   MUDr. Jana Dosedělová      
         
         
         

 

Péče o nemocné dítě

V případě nemoci Vašeho dítěte se k vyšetření dostavte v časech dle ordinačních hodin, v době ordinace pro nemocné, N. V určitých případech můžete také využít možnosti se předem telefonicky objednat na konkrétní hodinu.

   Bude-li třeba kontrolního vyšetření v nemoci, domluvíme si s Vámi termín kontroly přímo v ordinaci. V ordinačních hodinách označeno K.

   V naší ordinaci Vám nabízíme možnost diagnostických rychlotestů (tyto služby nejsou vždy hrazeny zdravotními pojišťovnami):

CRP - test: slouží mimo jiné k průkazu bakteriálního zánětu v tělě a tím k usnadnění rozhodování o nutnosti zahájení antibiotické terapie.

Streptest A - test k průkazu přítomnosti Streptokoka typu A ve výtěru z krku, pomůže nám k případnému cílenému zahájení antibiotické léčby.

Bilirubin - transkutánní měření hladiny bilirubinu u novorozenců, neinvazivní nebolestivé vyšetření ke zjištění intenzity novorozenecké žloutenky.

vyšetření z kapky krve z prstu: glykémie (cukr v krvi), cholesterol, hemoglobin (červené krevní barvivo) - jedná se o orientační vyšetření, které je možno s výhodou (obzvlášť pokud jde o vyšetření hemoglobinu u kojenců) použít ke zvážení nutnosti následného žilního odběru.

vyšetření moče rozšířenou chemickou metodou k průkazu močové infekce.

Tyto testy můžeme na vyžádání provést i u neregistrovaných klientů (rodiče, apod.), po domluvě s lékařkou.

 

Poskytované služby

 
 • Péče o nemocné dítě

  V případě nemoci Vašeho dítěte se k vyšetření dostavte v časech dle ordinačních hodin, v době ordinace pro nemocné,  N . V určitých případech můžete také využít

  Číst více
 • Prevence

  Poskytujeme péči dětem a adolescentům od narození do 19-ti let věku. Pro preventivní prohlídky, očkování, konzultace a podobné služby, je nutné se předem telefonicky objednat, dle ordinačních hodin, označeno 

  Číst více
 • Očkování

  Pravidelné ("povinné")

  Dle vyhlášky: v kojeneckém a batolecím věku: Hexacima (pro donošené) nebo Infanrix-Hexa (pro nedonošené) - od ukončeného 2. měsíce věku, kombinovaná vakcína: tetanus, černý kašel, záškrt, virová žloutenka

  Číst více
 • Další služby

  akreditované pracoviště MZ ČR : na pracovišti dochází ke školení mladých lékařů a studentů medicíny

  nastřelování náušnic : provádíme nastřelení náušnic. Nastřelují se sterilní titanové náušnice dodané výrobcem, které je doporučeno

  Číst více

 

Kontakt

 • Adresa: 
   
   
   
   
   

  Pediatrie Dejvice s.r.o.
  MUDr. Jana Pierorazio (Dosedělová)
   
  Jugoslávských partyzánů 1089/15
  160 00  Praha 6 - 4. patro

     
  Telefon: +420 233 331 596
  Mobil:

  +420 722 207 787 1)

  Email a Emmy: https://sestraemmy.cz/dosedelova
    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 2)  
   

  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

   

  IČ: 05 44 54 00
  datová schránka: u2285xc

   

  1) Na SMS nebude odpovídáno. Pro komunikaci s ordinací používejte virtuální sestru Emmy. https://sestraemmy.cz/dosedelova

  2) Na Váš email bude odpovězeno v průběhu 3-5 pracovních dní, dle vytíženosti. Pro rychlou komunikaci využívejte telefon do ordinace.